Produkty reklamowe

Artykuły promocyjne i reklamowe wykonywane są zgodnie z indywidualnymi projektami klientów. Posiadają starannie dobrane materiały i akcesoria. Ich konstrukcja i  szata graficzna jest indywidualnie zaprojektowana.

Oferujemy:

Segregatory

Wykonujemy segregatory o różnorodnych wymiarach, kształtach. Segregatory mogą być wyposażony w mechanizmy ringowe, dźwigniowe, oczka grzbietowe, oczka rado, listwy brzegowe, uchwyty na CD, kieszenie na wizytówki i inne akcesoria. Typowe formaty segregatorów to A6, A5, A4.

Teczki

Wykonujemy szeroką gamę teczek z tektury oraz kartonu. Są to: teczki z rączką, teczki zamykane na rzepy, teczki z gumką, teczki wyposażone w klip, teczki ofertowe. Teczki mogą być wyposażone w dodatkowe akcesoria: uchwyty, wąsy, kieszenie, magnesy i inne dodatki.

Podkłady z klipem, kalendarze, prezentery

Wykonujemy podkłady z klipem, okładki z klipem, kalendarze, prezentery w typowych formatach A4 i A5 oraz mające niestandardowe kształty i wymiary.

Wzorniki

Są to indywidualnie dobrane artykuły, które umożliwiają prezentację wyrobów lub usług. Przykładowe wzorniki zaprezentowane są w galerii

Oprawa twarda

Wykonujemy eleganckie, trwałe i solidne oprawy introligatorskie wzorników, katalogów, albumów. Stosujemy różne materiały: tektura, karton, papiery, tapety, płótno introligatorskie. Na wyrobach tych mogą być wykonane nadruki metodą sitodruku lub hot -print. Wyroby te mogą być wyposażone w uchwyty, rączki, kieszenie samoprzylepne, narożniki, oczka.

Pudełka i etui

Produkujemy pudełka, które są opakowaniem jednostkowym towarów oraz pudełka reklamowe. Podejmujemy się nietypowych i nowatorskich projektów. Przykłady artykułów przedstawiają zdjęcia.